photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #7
السلام علیک یا ابا صالح المهدی
لهى عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ
اُولِى الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ
یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
خدایا بلاء عظیم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و امید قطع شدو زمین تنگ شد و از ریزش رحمت آسمان جلوگیرى شد و تویى یاور و شکوه بسوى تو است و اعتماد و تکیه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است خدایا درود فرست بر محمد و آل محمد
آن زمامدارانى که پیرویشان را بر ما واجب کردى و بدین سبب مقام و منزلتشان را به ما شناساندى به حق ایشان به ما گشایشى ده فورى و نزدیک مانند چشم بر هم زدن یا نزدیکتر اى محمد اى على اى على اى محمد
مرا کفایت کنید الزمان فریاد، فریاد، فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا همین ساعت همین ساعت هم اکنون زود زود زود اى خدا اى مهربانترین مهربانان به حق محمد و آل پاکیزه اش
مارگزیده دو بار از یک زخم گزیده نمیشه....
از زمین و هوا  دریا و فضا و ..... آتش بر غزه میبارد، هشتاد درصد از 1400شهید تاکنون غیر نظامی، جانوران موسوم به صهیونیست در خیابان های آباء و اجدادی مسلمانان پایکوبی می کنند و فریاد سر میدهند: مدرسه های غزه تعطیل خواهند شد، زیرا دیگر بچه ای وجود ندارد که برای تحصیل به مدرسه برود...
هیچ کس نمی خواهد صدای ضجه ی کودکان را بشنود، و از تمام زمین و زمان و از بین تمام کائنات، فقط عده ای از شیعیان غیور سرزمین سلمان کمر همت برای مرهم گذاشتن بر زخم قلب کودکان و زنان غزه می بندند...
خون خواران همین کمک را هم بر نمی تابند و از سر کینه جویی با بلندگو های شیعه نمایشان باز هم فریادتکراری تفرقه افکنی  سر میدهند که: شما هم به آنها کمک نکنید که آنها ناصبی هستند!!!!!!!!!!
چه جالب! صهیونیزم نگران بیت المال ما شیعیان شده! چه زیبا! چه رعنا! اسرائیلی ها کودکان را تکه تکه می کنند چون آنها به اهل بیت توهین می کنند!!!!!!!!
جالب تر آنکه باز هم عده ای در داخل این قصه ی تکراری را باور میکنند! چه کرده مرکب دجال این رسانه ی نارسانا....
قصه می گویند که ایران به غزه خون فرستاده و ناصبی ها خون شیعه را قبول نکرده اند( سند موثق این خبر را پیدا کردید جان عزیزتان به ما هم بگوئید، گشتم نبود نگرد نیست)
اصلا فرض محال که مردم غزه ناصبی، غیر از این است که در قرآن می خوانیم: لتجدن اشد الناس عداوة للذین ءامنو الیهود و الذین اشرکو(مائده82)
ترجمه: قطعا همواره دشمن ترین مردم با مؤمنان را یهود خواهی یافت و کسانی که (با او) مشارکت کردند.
حتی اگر مردم غزه ناصبی هم بودند(که خلاف آن را اثبات خواهیم کرد) اینجا اولویت ما برای دشمنی، دشمنی با اسرائیل است(بنا بر آیه ی صریح قرآن).

حال ببینیم شیعه نماهایی که عصای کوری خود را به دست دشمن سپرده اند، روحانی نماهایی که پیش از این هم بار ها نیات درونی خود را در برهه های مختلف نشان داده اند، عمامه برسر هایی که ظاهرا دروس فحاشی را نزد ارباب ابلیسی خود آموخته اند و عامدانه در خون خیل کثیری از شیعیان شریکند، و گاها هزینه ی شبکه ی آنها را دلسوزانی همچون بریتانیا تأمین می کند:
[]

و جا دارد به این عروسک های خیمه شب بازی بابت این تصاویر تبریک گفت:


javanenghelabi - gaza 28javanenghelabi - gaza 24
javanenghelabi - gaza 23664100 726 قط بالای 18 ساله ها ببینند (18+)

و حالا جواب به اینکه آیا مردم غزه ناصبی هستند یا نه:
اولا: ناصبی ها فرقه ای جدا از اهل تسنن هستند که اهل بیت (ع) را مورد اهانت قرار میدهند، حال آنکه اهل تسنن احترام زیادی برای اهل بیت قائلند.

1- بیشتر مردم فلسطین، پیرو مذهب شافعی هستند و اتفاقاً، ابوعبدالله محمدابن ادریس شافعی، رهبر این فرقه، متولد غزه بوده است. در مورد شافعی بودن مردم فلسطین می توانید به این منبع رجوع کنید: «الموسوعة المیسرة فی الادیان و المذاهب المعاصرة، مانع بن حماد الجهنی، ج 2، ص ۱۲۴»
 
جالب اینجاست که در میان فرقه های چهارگانه اهل سنت، نزدیک ترین فرقه به تشیع از نظر علاقه و احترام به اهل بیت و احکام فقهی، همین فرقه شافعی است.

- در میان خبرهای منتشر شده از تهاجم رژیم صهیونیستی در سال‌های اخیر به ویژه در سال 1387، خبری بود که دقت در آن نشان دهنده علاقه‌مندی مردم فلسطین به اهل بیت پیامبر (ص) است: بمباران مسجد علی ابن ابی طالب واقع در محله الزیتون شهر غزهتوسط جنگنده های اسرائیلی در روز ۱۰ دی.
 
مدعیان ناصبی بودن مردم فلسطین، به این سؤال جواب دهند که چگونه مردمی می توانند همنسبت بهاهل بیت جسارت داشته باشند و هم آنقدر برای آنها احترام و تقدس قائل باشند که نامشان را بر مساجد خود بگذارند؟
 
اما در کنار مسجد امام علی ابن ابی طالب شهر غزه، مساجد دیگری نیز به نام اهل بیت وجود دارد.
 
ـ مسجد «الامام علی ابن ابی طالب» واقع در نابلس
 
این مسجد در حواره از توابع شهر نابلس، در کرانه باختری رود اردن واقع شده است که در این صفحهتصاویر و مشخصات آن موجود است.
 
 
کتیبه مسجد «الامام علی بن ابی طالب»، واقع در نابلس-فلسطین
 
- مسجد فاطمة الزهراء(س)
 
حداقل دو مسجد با این نام در فلسطین وجود دارد. یکی در قریه ارتاح، واقع در جنوب «طولکرم» که در اینجا می توانید تصویر آن را ببینید و دیگری درشهر نابلس قرار دارد. در همین صفحه می توانید نام مسجد امام علی نابلس را هم ببینید.
 
 
مسجد فاطمه الزهرا، واقع در جنوب طولکرم، فلسطین
 
- مسجد «الحسین بن علی» واقع در نوار غزه و الخلیل
 
حداقل دو مسجد به این نام در فلسطین وجود دارد:
 
یکی در حی الصبرةواقع در نوار غزه که در این صفحه، ضمن ارائه فهرستی از اسامی شهدایاخیر غزه، نام آن آمده است. در این صفحه، ذیل تیتر «أسماء شهداء الصبرة وتل الإسلام»، نام مسجد «الحسین بن علی»را می توانید ببینید. همچنین در همین صفحه، اسامی دو نفر ازشهدای بمباران مسجد علی ابن ابی طالب سابق الذکر هم آمده است.
 
مسجد «حسین بن علی» دیگر، در خیابان «عین سارة» شهر الخلیل واقع شده است. در این صفحه و این صفحه، اعلامیه هایی در مورد برگزاری یک راهپیمایی در الخلیل آمده است که نقطه شروع آن، مسجد الحسین بن علی، بیان شده است.
 
و سخن بزرگان در این باره

1.سخنان مقام معظم رهبری

[]

2.سخنان استاد شهید مطهری در سال 49( که همین سخنان نشان دهنده ی این است که این فتنه از سال ها پیش مورد استفاده قرار میگرفته)

[]

3- و در نهایت لزوم کمک به مردم غزه از زبان استاد رائفی پور و دکتر عباسی

[]

القصه، فتنه های آخرالزمان سخت هست اما برای مؤمنین از روز روشن تر است.....  09:43 ب.ظ  پنجشنبه 9 مرداد 1393  حاج علی هستم

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات